Wernisaż zbiorowej wystawy Grupy Twórczej „Grótfuhaszcze” „Spotkanie na szlaku”

Spotkanie na szlakuCzłonkowie Grópy Twórczej ?Grótfuhaszcze? zorganizowali kolejną wystawą fotografii. Tym razem pokazali zdjęcia z pleneru fotograficznego, na którym byli w Bieszczadach. Wernisaż wystawy odbył się 15 listopada o godz. 17.00 w galerii kina Helios.

Oto co o wystawie napisali autorzy prac:

?Pogoda znakomita ? słońce, chmury, uśmiechy na twarzach,  aparaty w dłoniach i radość z bycia razem… Wędrowaliśmy zaledwie kilka godzin wśród łanów złocistych traw, ostrych kamieni, wszechogarniającej nas przestrzeni i pełnej palety barw jesieni. O zmroku zeszliśmy ze szlaku, trochę zmęczeni, ale zadowoleni i z zarejestrowanymi w pamięci naszych aparatów obrazami,  które w naszych sercach zostaną na zawsze. Dziś dzielimy się z Państwem swoimi fotografiami i już czekamy na kolejne spotkanie w plenerze?.

W plenerze uczestniczyli:

Monika Chmielewska-Zioło, Małgorzata Derleta, Iwona Nabzdyk, Barbara Polakowska, Dorota Wólczyńska, Aldona Sumińska, Andrzej Chojnacki, Dariusz Stankiewicz, Dariusz Stelmach, Robert Sumiński, Krzysztof Zdanowicz. Gościnnie: Bożena Stelmach, Remigiusz Kutyła oraz Dariusz Wilk.

/Klaudia Kornacka/

Zdjęcia z wernisażu:

[nggallery id=115]

Zdjęcia z wystawy:

[nggallery id=116]