Foto Nowela 2010

Zestawy zakwalifikowane na wystawę pokonkursową:

Anita CZARNIECKA- „Ten dzień. Ten wielki dzień Magdy”

Janusz MIKOŁAJEWSKI – „W otchłani bytu”

Dariusz MYHAN – „Historia pewnej zapałki”

Tadeusz BIŁOZOR – „Rowerzysta”

Marta TROJANOWSKA – „Gra w dzieciństwo”

Anna PYTKOWSKA- „Crazy frog”

Jan ŚMIGIELSKI – „Szadź”

Jan ŚMIGIELSKI – „Nocne marki”

Jan ŚMIGIELSKI – „Kwarc”

Jan ŚMIGIELSKI – „Łowcy”

Małgorzata SKWAREK – „Przemiana 2”

Krzysztof GOŁUCH – „Ślady”

Krzysztof GOŁUCH – „Rugbyści”

Krzysztof GOŁUCH – „Plaża”

Arkadiusz MOLENDA – „Nasi jako MY”

Tadeusz RÓŻALSKI – „Przemiana”

Andrzej Jerzy ORŁOWSKI – „Milisekundy w życiu wodospadu”

Eugeniusz BUDZYŃSKI – „Idziemy na koncert”

Ela WASZCZUK – „Statkiem piękny rejs”

Izabela URBANIAK – „Meandry kobiecości”

Izabela URBANIAK – Szkoła dla głuchych i niewidomych”

Izabela URBANIAK – „Czekając”

Jakub OCHNIO – „Tajne spotkanie”

Wincenty SUŁKIEWICZ – „W lesie Wawrzkowizna”

Marcin RUSEK – „W skali Beauforta”

Anna JAKUBOWSKA – „Był sobie domek”

Anna JAKUBOWSKA – „Tryptyk letnicki”

Anna JAKUBOWSKA – „Story”

Wojciech FEDEROWICZ – „W oknach 100 szukam Cię”

Ignacy PILCH – „? ? ?”

Dariusz STANKIEWICZ – „Rozstanie”

Zbigniew STANISZEWSKI – „Kot balkonowy”

Tomasz GRZYB – „Tryptyk o uprawie światła”

Krzysztof PAWLAK – „W parafialnym lamusie-Ewangelia”

Henryk CHOJNACKI – „Banalna historia”

Aleksandra SUSKA – „Sylwia”

Piotr ŚWIDERSKI – „Człowiek i natura”

Piotr ŚWIDERSKI – „Portrety tutejszych”

Eugeniusz NURZYŃSKI – „Miejsce upadku”

Cezary DUBIEL – „Narodziny Wenus”

Jan SKŁODOWSKI – „Rok na mojej łące”

Dawid SOWA – „Bij bolszewika”

Rafał OLBROMSKI – „Droga”

Wojciech SZEPETOWSKI – „Five o’clock – time for tea”

Dorota SZEPETOWSKA – „Połów”

Barbara POLAKOWSKA – „Kasia”

Monika STACHNIK-CZAPLA – „Czary – Mary”

Mariusz BORKOWSKI – „Poświęcenie”

 

 

Nagrodzeni:

 

Nagroda Prezydenta Radomia:

Krzysztof Gołuch za zestaw „Ślady”

[nggtags gallery=”KrzysztofGołuchFN2010″]

 

Medal Stowarzyszenia Twórców FOTOKLUB RP:

Wojciech Szepetowski za zestaw „Five o’clock – time for tea”

[nggtags gallery=”WojciechSzepetowskiFN2010″]

 

Nagroda Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego:

Monika Stachnik-Czapla za zestaw „Czary-Mary”

[nggtags gallery=”MonikaStachnikCzaplaFN2010″]

 

Wyróżnieni:

 

Izabela Urbaniak za zestaw „Meandry kobiecości”

[nggtags gallery=”IzabelaUrbaniakFN2010″]

 

Jakub Ochnio za zestaw „Tajne spotkania”

[nggtags gallery=”JakubOchnioFN2010″]

 

Wincenty Sułkiewicz  za zestaw „W lesie Wawrzkowizna”

[nggtags gallery=”WincentySułkiewiczFN2010″]

 

Tomasz Grzyb za zestaw „Tryptyk o uprawie światła”

[nggtags gallery=”TomaszGrzybFN2010″]

 

Eugeniusz Nurzyński za zestaw „Miejsce upadku”

[nggtags gallery=”EugeniuszNurzyńskiFN2010″]

 

Fotografie prezentowane na wystawie pokonkursowej:

[nggallery id=49]