O stronie

logo3[1]

 

Wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania strony, zawartości, nieprawidłowości proszę wysyłać na adres rtf.radom@gmail.com lub poprzez formularzy kontaktowy znajdujący się na stronie ’Kontakt

 

Jest możliwość zamieszczenia prezentacji autorskiej członków RTF. W tym celu proszę o wysyłanie na adres rtf.radom@gmail.com informacji o sobie które mają być prezentowane na stronach RTF-u. Jeśli pod tekstem ma znaleźć się autorska galeria fotografii prezentująca dorobek twórczy – proszę o przesłanie takich fotografii w formacie JPG i rozmiarach nie większych niż 850 pikseli w poziomie i 750 pikseli w pionie.

 

Proszę o przesyłanie fotografii prezentowanych na wystawach, jak również wykonanych podczas wernisaży i innych ważnych dla RTF-u wydarzeniach na adres rtf.radom@gmail.com

Przesyłane fotografie powinny być zapisane w formacje JPG i miały rozmiary nie większe niż 850 pikseli w poziomie i 750 pikseli w pionie.

 

Strona jest przystosowana do wygodnego oglądania w przeglądarkach internetowych telefonów komórkowych (smartfonów) tak więc zapraszamy i tą drogą do przeglądania strony RTF-u.

 

Strona obsługuje kanał RSS który można za subskrybować klikając na napis RSS na górze menu bocznego strony.