09.10.2012 – Wystawa Dariusza Stankiewicza „Moja Tailandia”

9 października 2012 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Technicznych w Radomiu ul. Wodna 13/21 na otwarcie wystawy zdjęć Dariusza Stankiewicza pt. ”Moja Tajlandia…”

Dariusz Stankiewicz – członek RTF od 2006 roku, uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych takich jak: Czechy „Skalne Miasta”, „Przystanek Europa”, „Radom żegna…”, „Meksyk – poco loco”, „Agadir…no photo”.

Owocem wyjazdu do Tajlandii jest zbiór fotografii wykonanych dla mnie i przeze mnie. Jednak przeglądając materiał fotograficzny, który udało mi się zgromadzić, stwierdziłem że warto podzielić się nim, z Wami. Mimo, że od mojego wyjazdu minął prawie rok zdjęcia nie straciły na aktualności i pokazują obraz współczesnej Tajlandii. Kraj ten jest pełen kontrastów zarówno na tle kulturowym jak i społecznym. Muszę podkreślić, że wyjazd ten był typową turystyczną wyprawą z biurem podróży. Moja natura jest jednak trochę przekorna i oprócz atrakcji turystycznych szukam miejsc i ludzi, które tworzą kulturę, ale nie tylko dla turystów. Tak naprawdę bardzo ciężko byłoby mi na wystawię pokazać tylko zestaw zdjęć pewnego określonego typu. Fotografie, którę chcę zaprezentować będą zaskakiwały swą różnorodnością klimatów, taką jaka jest…Moja Tajlandia.

Dariusz Stankiewicz