„Naiwno- romantyczne podejście do życia" -  prezentacja zdjęć Katarzyny Strzeleckiej

„Naiwno- romantyczne podejście do życia” –  prezentacja zdjęć Katarzyny Strzeleckiej

26 marca 2024r. o godz. 18:00
KŚTiG ŁAŹNIA
ul. Żeromskiego 56, 26-600 Radom


Katarzyna Strzelecka

Radomskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na prezentacja zdjęć Katarzyny Strzeleckiej pod tytułem „Naiwno- romantyczne podejście do życia”.
Katarzyna Strzelecka to fotograf- amator. Jej zdjęcia można zobaczyć na FB i Instagramie opatrzone często emocjonalnym podpisem. Upodobała sobie zdjęcia w odcieniach bieli i czerni. Członek Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego od 2018 roku. Uczestniczka wystaw zbiorowych RTF, ŁTF i PTTK klub fotografii krajoznawczej, posiada w dorobku także wystawę indywidualną, kilkukrotna zwyciężczyni konkursu „Ulica Teatralna”. Podczas prezentacji zdjęć będzie okazja posłuchać wierszy Karoliny Gawriołek. Przypadkowe spotkanie Kasi i Karoliny, rozwinęło się w wyjątkową więź, którą czas każdego dnia odmienia na nowo przez przypadki: samotność, przyjaźń, miłość, szczęście, cierpliwość, harmonię i spokój. Próba odnalezienia odpowiedzi na nurtujące je pytania, zaowocowała cyklem prac pt. „Interakcje”, łączących dwa wymiary widzialne i słyszalne, zdjęcia Kasi i poezję Karoliny.
Karolina Gawrjołek członkini grupy poetyckiej Erato w Kozienicach. Jej wiersze zostały zaprezentowane gościnnie w audycji radiowej „Szara strefa poezji” w Radiu Plus Radom, a obecnie oczekuje na wydanie kolejnej antologii „ERATOwców”, gdzie znajdą się jej wiersze.


Fotorelacja ze spotkania:


Relacje i fotorelacje z imprezy:
– Facebook RTF – galeria
– echodnia.eu