Wernisaż wystawy „Migawki z planu”

?Migawki z planu??Migawki z planu? w Parkowej

Zazwyczaj fotograficy z Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego pokazują swoje zdjęcia w Małej Galerii mieszczącej się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, niekiedy w galerii kina Helios, w Domu Kultury na Idalinie czy Resursie Obywatelskiej. Teraz do tego grona dołączyło kolejne miejsce ? kawiarnia Parkowa.

Podczas pierwszego tym miejscu wernisażu przybyli goście mogli oglądać wystawę zatytułowaną ?Migawki z planu?. Autorami zdjęć są: Anna Grella, Katarzyna Stolarczyk, Leszek Jastrzębiowski, Leszek Rejmer i Zbigniew Staniszewski.

? To punkt w mieście, który przyciąga wiele osób, zwłaszcza od wiosny do jesieni, a teraz jeszcze przy okazji będą mogli podziwiać fotografie członków RTF-u ? mówił podczas otwarcia Leszek Rejmer, jeden z autorów i dodał ? Dziękujemy za zaproszenie do zorganizowania wystawy, z którego wielokrotnie będziemy korzystać.

Zdjęcia zostały wykonane na planie filmu o pionkowskich partyzantach, który kręcą filmowcy-amatorzy mieszkający w Pionkach i okolicach. To już druga ich produkcja o tej tematyce, jednak tym razem do współpracy zaprosili Radomskie Towarzystwo Fotograficzne. Wszystkie fotografie pokazane na wystawie powstały jednego dnia, w ciągu około 4 godzin.

Więcej o wystawie i relacja z wernisażu