05.02.2013 – Wystawa „To właśnie są nasze Bieszczady”

05.02.2013 ? Wystawa ?To właśnie są nasze Bieszczady?Dnia 5 lutego w Małej Galerii RTF-u mieszczącej się w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się wernisaż wystawy fotografii zatytułowanej ?To właśnie są nasze Bieszczady?.

Autorami prac są Dariusz Wilk, Robert Sumiński i Robert Małek.

Autorzy zdjęć znają się od lat i wspólnie realizują swoje pasje, którymi są fotografia i wędrówki po bieszczadzkich szlakach. Na wystawę składają się zdjęcia zrobione podczas kilkuletnich wypraw w Bieszczady.

Robert Sumiński ? rocznik 1966, radomianin. Fotografią zajmuje się amatorsko od 2008 roku. Jego ulubionym tematem fotograficznym jest człowiek. Jest to jego pierwsza wystawa zbiorowa, wkrótce zaprosi na pierwszą indywidualną.

Robert Małek ? rocznik 1967, radomianin. Fotografia to jego pasja od przeszło 30 lat. Z upodobaniem fotografuje krajobrazy. Dotąd nie prezentował publicznie swoich prac.

Dariusz Wilk ? rocznik 1967, urodzony w Słupsku. Fotografuje amatorsko od 30 lat. Z pasją poświęca się fotografii przyrody. Ulubione tematy to krajobraz i zwierzęta, głównie ptaki.