Wernisaż Dorocznej Wystawy Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego

Otwarcie dorocznej wystawy RTFTo już tradycja, że co roku w styczniu członkowie Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego organizują doroczną wystawę, na której prezentują zdjęcia, które zrobili w poprzednim roku. To nie tylko okazja do spotkania, podsumowania, ale również podpatrzenia dróg twórczych kolegów i koleżanek po fachu.
? Witam w Łaźni w dniu święta radomskich fotografików. Styczeń to miesiąc podsumowań, ocen roku, który minął. Oceniając wystawę, którą Państwo prezentujecie, wydaje mi się, że radomscy fotograficy nie mają powodów do narzekań. Tak duża ilość prac tak dobrej jakości mówi, że to był dla Państwa dobry czas. A na ten rok życzę dużego niepokoju twórczego i spokoju w życiu ? powiedziała podczas wernisażu Beata Drozdowska, dyrektorka
Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii ?Łaźnia?.
Doroczne wystawy charakteryzują się przede wszystkim tym, że organizatorzy nie nakładają żadnych ograniczeń co do tematyki pokazywanych prac. Warunek jest tylko jeden ? zdjęcie musi być wykonane w ubiegłym roku. W związku z tym na tego rodzaju wystawach można zobaczyć różnorodne prace ? od portretów, poprzez krajobrazy, zdjęcia przyrody, aż po akty i makrofotografię. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Więcej o wystawie i fotorelacja